ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: ---
Hodnoceno: 0x Prosím, ohodnoť práci

Antónia Mačingová - Zhubněte jednou provždy (kniha)

  • recenze knihy Antónie Mačingové Zhubněte jednou provždy aneb najezte se do štíhlosti a jak jednoduchý systém pomáhá dosáhnout síly, zdraví a vitality po celý život

Tato známá spisovatelka doporučuje ve své knize naprosto revoluční způsob, jak shodit ne pár, ale rovnou několik párů nadbytečných kilogramů, a to tím, že od základu změníte své stravovací návyky. Navíc zde uvádí přesný jídelníček na první čtyři tzv. očistné a harmonizující týdny, v nichž se máte naučit, jak správně jíst, a hlavně zde předkládá i recepty, které má sama odzkoušené. Jídla vám ze začátku bude připadat strašně moc a v tom to nejspíš vězí - jezte zdravé potraviny ve velkém množství, avšak v poměrech a správných kombinacích surovin!
Jíst tedy dle paní Mačingové máme 3x denně jídla, kterých můžete sníst, kolik se do vás vejde. Důležitý je rovněž pitný režim 3,5 - 4 litry převařené, teplé až vlažné vody denně, čaje jen málo a kávu skoro vůbec. Rovněž nám spisovatelka nezakazuje med, tedy pokud zrovna nejsme diabetici - ti mají sladidla nahrazovat sladkým ovocem. Olej je nutno používat olivový extra virgin. Nevažte se často...a hlavně se pořád ptejte sami sebe a pravdivě si na tuto otázku odpovídejme: "Kdo je ten, který je odpovědný za to, jak se cítím a jak vypadám?"

Kniha je zajímavá a velice čtivá, přečíst by si ji měl každý, kdo o této hubnoucí metodě uvažuje. Já si ji přečetla a za 3 měsíce mám 8,5 kilogramů dole.
Spisovatelka vás vtáhne do svých názorů a rad svými dlouholetými zkušenostmi. Také v receptech jsou její poznámky a například i tipy na mírné změny. Kniha je plná tabulek a hlavně krásných barevných fotografií, které dodávají knize pořádný šmrnc.

Knížka Zhubněte jednou provždy mě opravdu zaujala a její rady jsem prakticky i vyzkoušela. Po očistném a harmonizujícím měsíci se mé stravovací návyky docela pěkně upravily, takže vám knihu bezesporu doporučuji a přeji jednak pěkně počtení, ale hlavně ať vám jdou ta kila opravdu co nejrychleji dolů.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Nela Trnčáková/Nelmen, 30.03.2017

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Antónia Mačingová - Zhubněte jednou provždy (kniha)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­