ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.10
Hodnoceno: 83x Prosím, ohodnoť práci

Znásilnění

Byl to takovej ten páteční večer, kdy se vracíš z knajpy...tam, kdes probral všechny svoje problémy, jak tě štve práce, kterou děláš a která tě nebaví, jak to máš doma blbý, že s tvojí starou už to není, co bejvalo. A pak se takhle plahočíš domů a přemejšlíš, že už možná ani nevíš, kam jdeš, protože seš tak vypitej, že je ti všechno jedno. Pak ji uvidíš. Holku z tvýho baráku, mladou, pěkně rostlou, holku, kterou když vidíš, tak slintáš, holku, kterou vždycky, když s ní jedeš výtahem, okukuješ a představuješ si, co všechno bys s ní dělal, holku, na kterou vždycky myslíš, když se chceš udělat. Nenapadne tě, proč tak pozdě večer vychází z baráku, ale napadne tě, že bys s ní mohl dát řeč. Zastavíš ji. Ona se podiví a slušně tě pozdraví jako vždycky. Je fakt milá a mnohem přitažlivější než kdy jindy. Tak si s ní povídáš a jdete si sednout do blízkýho parku. Ona je vstřícná, jelikož tě zná a potkává dost dlouho, nepřijde jí na tom nic divnýho. Tebe napadne, že je fakt chytrá a svěříš se jí se všema těma věcma, co tě tíží. Ona se ti snaží pomoct, nalézt nějaký řešení. Jenže ty seš prostě moc zpitej, že ji neposloucháš a radši sleduješ její svůdnej dekolt, to, jak se uculuje, jak se Tě párkrát omylem dotkne a prostě si vzpomeneš na ty svoje představy. Rozhodneš se, že se jí dotkneš, tak jí položíš ruku na stehno. Ona se vyleká, ale pořád si myslí, že seš moc opilej a dezorientovanej a prostě to přejde a mluví dál. Jenže pak jí opět položíš ruku na stehno a ona se vyškubne. Chytneš ji a snažíš se jí políbit. Takovou ránu si dlouho neschytal, obzvláště ne od ženský. Rajcuje Tě to a chytneš ji zas, jenže se ti smekne ruka a ona začne utíkat. Seš tak opilej, že nemáš zábrany, proto ji doženeš a strhneš na zem, zalehneš ji a ona se jen bezmocně cuká a snaží se dostat pryč. Pak ji začneš líbat a osahávat přesně, jak ve svých snech, začíná se ti tahle hra na znásilnění líbit, jenže tobě nedochází, že to není sen, ale realita. Vnikneš do ní. Řve, prosí, žadoní, nadává, kope, kouše, škrábe, bojuje. Ty toho nedbáš a jdeš si krutě za svým. Uděláš se a možná tehdy trochu vystřízlivíš a na malej moment ti dojde, cos udělal. Zpanikaříš. Začne říkat, že tě udá, že tě nechá zavřít... Vyděsíš se. Napadne tě zabít ji. Jenže nemáš na to, abys ji uškrtil, abys ji něčím uhodil. Jediný, co ti v ten moment přijde vhod, je malej potok, kterej parkem teče. Odtáhneš ji za vlasy k němu. Docházejí jí síly, je tím věčným bojem, řevem a bolestí už vyčerpaná. Ponoříš její hlavu do potoka. Vzpírá se jen chvíli. Pak ji pustíš. Strčíš jí do vody celou a doufáš, že ji proud někam unese. Někam daleko, daleko od Tebe. Tak jako necháš plout svý problémy a zaháníš je chlastem, tak necháš plout i jí, tvůj největší problém a hřích...daleko, daleko od sebe.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Mischka, 26.11.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
ZnásilněníMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­