ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 9x Prosím, ohodnoť práci

Duchové Apoklalypsy

Pro tyto bytosti byl dosavadní mír cestou k jejich zániku. Potřebovaly rozpoutat válku. V co nejbližší době měly přijít jejich malá znamení velkých údálostí dějin. Antiduchové té doby rozmýšleli čím přivolat Apokalypsu a přinutit lidstvo k dalším válkám. Začali vymýšlet postupy jak dosáhnout vlastní moci prostřednictvím falešného proroka. Našli proto prostého člověka znalého tvrdé práce obyčejného lidu, toho, jenž byl přesycen silnými emocemi a který byl schopen naslouchat vyšší démonické moci. Radili se, jak dosáhnou jeho vzestupu a došli k závěru: Na pomoc k jeho mocenského postupu připojíme k němu vyvolené osoby podobného charakteru. To Oni budou mluvit s lidmi po ulicích a chtít po nich názory na politické otázky. Budou našimi traviči míru, kteří vyvolávají nepokoje nastolují staré pořádky a bez ustání otravují vztahy mezi národy. Ano, tito andělé zkázy se budou po své vlasti šířit jako morová rána. Přivodí své zemi takovou situaci, že jedinou její záchranou bude se podrobit jejich nadvládě. A náš falešný mesiáš lidstva, jenž bude vládnout této vichřici událostí, bude navenek vypadat jako počestný pacifista, pravý cíl jeho plánů však musí zůstat lidstvu skryt. Žijeme však ve strachu, že budou však existovat i ti, kteří tohoto převtěleného Ducha Apokalypsy odhalí a odsoudí... Rozpoutáme proto kolem sebe atmosféru strachu a násilí nebudeme se štítit ani úplatku a zrady. A kdo ví, co má ještě naše budoucnost v záloze?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: kikes, 08.05.2008

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Duchové ApoklalypsyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­