ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.33
Hodnoceno: 21x Prosím, ohodnoť práci

Death Angel

Zmateně se rozhlížíš kolem sebe. Na někoho čekáš. Na někoho, kdo ti řekl o tomhle místě. To jsem byla já. Já ti řekla, kam máš jít. A ty jsi přišel. Proč?Vůbec mě neznáš. Nevíš, kdo jsem, přesto tu jsi. Snad pošetilost tě sem zavedla. Se samolibým úšklebkem tě pozoruji, poté vyjdu ze stínu, který mě až doteď chránil. Zazněl výstřel a ty padáš k zemi. Kolem tebe se pomalu tvoří kaluž krve. "Kdo jsi?" sotva sýpeš. "Ty nevíš?" směju se. Ti lidé jsou tak bláhoví. "To jsi byla ty, kdo mě sem poslal?" "Správně, to jsem byla já. Zdá se ti to divné?" Byla jsem pořád s tebou. V tvé hlavě mluvil jasný hlas. Ty víš o čem mluvím. To ten hlas ti našeptal, kde budu. "Musíš pykat!" "Ale proč?" Znovu zlověstný smích. "Vzpomeň si na Akiho. Byla v tom více než zášť. Ty jsi žárlil. Co Eero? Záviděl jsi mu. Ale co vlastně? Měl jsi vše, po čem jsi toužil, dokonce víc než oni... Na Pauliho radši nepomýšlet. Viděl jsi v něm největšího soupeře. Proto ses jich zbavil." Čas pomalu plyne a já se zalíbením pozoruju, jak z tvého těla pomalu vyprchává život. Tvé oči ztrácejí svou jiskrnost a krásu. Obličej přichází o svou barvu, až je bílý jako křída. A pak už se jen propadáš. Všude kolem je jen bílá mlha. Na tvém těle v temném skladišti zůstalo jen černé pírko ode mně, jako znamení tvé nečisté duše.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kiekua, 03.05.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Death AngelMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­