ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.13
Hodnoceno: 8x Prosím, ohodnoť práci

Bordel

Další otravné ráno, jako obvykle ke snídani jogurt, černý čaj a neopomenu BeBe sušenky s čokoládovou příchutí. Všechny prázdninové dny jsou prázdné, život postrádá pohyb, skládá se z obyčejností tvořících jednu velkou nudu. Stojí spoustu úsilí se vymanit z tohoto začarovaného kruhu.

Cítím v sobě někdy pusté prázdno, a tak se chvíli zasním, co bych všechno mohl... Je toho spoustu, nakonec však vše pohltí Internet. Není snad jednodušší možnost navazování kontaktů. Za poslední měsíc to dělá pětkrát rande, ale jen jeden polibek a žádný sex.
Jana měla moc velkou hlavu, Petře chyběl v horním patře řezák - její úsměv působil značně neesteticky, a tak jsem raději oželel své tradiční vtipkování. Renata zas moc slintala, při polibcích to bžunkalo jak v bažině. Zdá se vám to povrchní? Snad to je jen malichernost, nesnáším ji na sobě ze všeho nejvíc!
Přesto všechno, každou z těch dívek, jsem se snažil mít rád, avšak marně. A vyspat se s ženou a pak ji odhodit je proti mým zásadám. Proto ta návštěva bordelu...

Mé touhy sílily, až přesáhly udržitelnou hranici. Na Internetu jsem si v databázi vyhlédl Romanu. Na fotce jen v kalhotkách vyplazovala jazyk a ukazováčkem ďábelsky lákala: Pojď sem ke mně!
Až za tři dny ve Varech ve stylovém privátu mě nervozita zcela ovládla stejně jako zvědavost s mravními obavami. Dělám to vážně jenom z nudy? Z lehkomyslnosti? Nebude to nakonec břemeno tížící mé svědomí? Všechno se to ve mně najednou mlelo, bylo spoustu podnětů k přemýšlení, moje prázdniny však na pár okamžiků dostaly opět barvy. Zmizela ta ubíjející dotěrná šeď!

Nastal očekávaný den. Zazvonil jsem na zvonek světle růžové budovy, z níž následně vyšla elegantně upravená slečna kolem 40. Překvapil ji můj nízký věk, prý bývá zvyklá na starší pány. Její přátelská povaha mě na chvíli uklidnila, pak mě zavedla do baru, kde už čekala Romana. Odvážně oblečená, každým slovem a pohybem neskutečně profesionální. Nacvičená gesta, všechno báječně strojené! Její krása byla dráždivá, vulgární a odzbrojující. Napětí rostlo, už jen pár drinků do zhmotnění mých erotických snů...

Malý útulný pokojík s manželskou postelí, svíčkami a koupelnou splňoval mé představy. Společná koupel mě ani v nejmenším nelákala, tento akt bez lásky ztrácí na kouzlu, šlo by jen o koupání s cizí ženskou - nic víc. Zuřivě jsem ji líbal a hned odvlekl k posteli. Její ňadra byla perfektní na dotek i na pohled, byla poddajná, kluzká jako mýdlo. Rychle začala určovat tempo, jako by se dostala do transu a byla si jistá, že jen ona ví, co je pro mě nejlepší. Milovali jsme se jako zvířata, těla bez duše, vše šlo přirozeně, cit nikdy nebyl podřadnější, tělo mluvilo za vše! Po prvním vyvrcholení mě pojal vztek - na sebe, na ni, na všechno... Ta rozpolcenost mě ničila. Bylo to jako jíst nejvybranější steak, ale svědomí na něj kapalo hořkoslanou směs a nešlo zastavit. Ovládla mě posedlost, moje temná stránka, vrážel jsem do ní, až z ní stékaly krůpěje potu. Potící se zvíře... Kde má ona svědomí? Zřejmě otupělo! Ta její nedotknutelnost, pro pár bankovek by vyhověla i těm nejperverznějším přáním. Když to všechno skončilo, začala se mi hnusit! Všechno mi zhořklo, bolela mě hlava a chtělo se mi zvracet, ze sebe i z té prostitutky.

Chci říct, že následující období se sám sobě nepodívám do očí, budu se stydět sám před sebou, před ostatními.
Bože, jen rychle zapomenout...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ondrin, 27.08.2012

­­­­

Diskuse ke slohové práci
BordelMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­