ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.91
Hodnoceno: 44x Prosím, ohodnoť práci

Zasněžený dvůr

Dvůr, na kterém v létě jezdíme na kole, teď pokrývá vrstva bílého sněhu. Když stojíme u plotu, který má bílé sněhové čepičky, vidíme před sebou velký hnědý dům. Vpravo od něho je garáž. Celý dvůr je zahalen bílým sněhem se stopami velkého psa, jenž se snaží zbořit všechny sněhuláky, které jsme postavili. Na dvůr se chodíme koulovat a když jsme promočení až na kost, jdeme se ohřát ke krbu do baráku.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Lukyna007, 03.06.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Zasněžený dvůrMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­