ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.57
Hodnoceno: 35x Prosím, ohodnoť práci

Vánoční hvězda

Už tradičně k výzdobě našeho bytu patří vánoční hvězda. Je to pokojová rostlina, která se pěstuje v květináči. Dočetla jsem se, že tato květina pochází z Mexika. To, co se mi na vánoční hvězdě líbí, není její květ, ale barevné listy, které mohou například být červené, bílé, krémové, modré a růžové. Ve spodní části stonku vyrůstají zelené listy a na vrcholku vyrůstají z barevných listů velmi nápadné, malé, žluté květy. Vánoční hvězda kvete řadu týdnů v prosinci a lednu. Během kvetení potřebuje dostatek světla a tepla. Do názvu se hvězda dostala proto, že barevné listy na vrcholku tvoří hvězdy.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Lukyna007, 03.06.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Vánoční hvězdaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­