ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 93x Prosím, ohodnoť práci

Trpaslík

Když jsem byla malá, měla jsem nejraději malé pohádkové bytosti. To byl trpaslík Stydlík. Měla jsem ráda trpaslíky s malou postavou, ne moc hubenou. Když jste na něj pohlédli, hned jste si ho zamilovali. Má modré oči jako pomněnky, červený nos jako jahoda a maličkou pusinku. Na hlavě nosí špičatou, modrou a velmi velkou čepici. Košilku nosí vytahanou a rukávy jako nohavice od kalhot. A kalhoty? Ty vypadají jako ta košile. Stydlík je velmi stydlivý a červená se, když s ním někdo mluví, proto mluví jen se svými kamarády. Stydlík si rád hraje se svými kamarády na schovávanou a slepou bábu. No a jak se změnil? Už se nestydí, ale hry ho pořád baví.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Nikišek, 20.06.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
TrpaslíkMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­