ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.63
Hodnoceno: 220x Prosím, ohodnoť práci

Tančící dům v Praze

Jsem Tančící dům a nacházím se v Praze. Lidé mě často znají i pod označením Ginger a Fred. Na střeše mám terasu, odkud se mí kamarádi mohou pokochat výhledem na Prahu. Jsem velmi elegantní a umím se upravit, zrovna včera jsem se opálil do žlutobíla. Mám prosklenou střechu a dokonalou postavu. Co se mi na sobě moc nelíbí je to, že mám tolik očí a ještě tak blízko sebe. Jsem velmi žádaný hlavně u cizinců, kteří se na mě přijíždějí dívat. Mám osm pater. Zdá se vám, že jsem moc velký? Za ty poslední dva roky jsem se tedy vytáhl, ale to nevadí. Mám jedny velké vchodové dveře, jež se samy otevírají. To je tak asi vše, co vám o sobě mohu říci. Doufám, že když jsem tak zvláštní, přijedete se na mě podívat i vy.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Andea Matušková, 21.12.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Tančící dům v PrazeMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­