ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.06
Hodnoceno: 31x Prosím, ohodnoť práci

Školní batoh

Studentský batoh značky Adidas jsem před necelým rokem zakoupila v internetovém obchodě Sportisimo.cz. Zaujal mě svým neobvyklým řešením designu.

Po celé přední straně jej pokrývá velmi příjemný černobílý potisk růží, jenž je doplněn dominujícím bílým nápisem. Je vyroben z pevného nepromokavého materiálu. Objem batohu činí něco přes 13 litrů.

Vnitřek batohu disponuje prostorem, který se dělí na dvě komory se zipovým zapínáním.
Velká hlavní kapsa obsahuje vypolstrovanou přihrádku na notebook do velikosti až 15 palců.
Ve druhé kapse nalezneme 3 menší přihrádky pro uložení kalkulačky, mobilního telefonu či propisky.
Z obou stran batohu zaujímají svou pozici dvě síťky na PET lahve.

Délkově regulovatelné ramenní popruhy spolu s horním úchytem do ruky jsou u tohoto batohu samozřejmostí. Jeho zadní část je z ergonomicky tvarovaného materiálu, jenž tak zajistí maximální pohodlí a bezpečné usazení na zádech.

Jedinou nevýhodu vidím ve špatném zachycení objemnějších lahví do síťky, protože existuje velká pravděpodobnost vypadnutí láhve ven.

Batoh bych doporučila všem studentům bez ohledu věku, protože dle mého uvážení splňuje veškerou požadovanou náročnost na prostor a spolu s jeho designem je velmi nadčasový.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Zuzka, 21.03.2017

­­­­

Slohová práce Školní batoh ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Školní batohMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­