ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 3x Prosím, ohodnoť práci

Školní autobus

Autobus, který nás vozí do školy, vidím více než dvakrát za den, takže mám spoustu času na to, abych věděl, jak vypadá.

Jedná se o bílý autobus značky Mercedes-Benz s modrými nápisy ICOM. Kola má velká a černá s šedými disky.

Když nastupuji do autobusu, hned naproti mě sedí řidič, jenž bývá oblečen v modré košili a v černých kalhotách. Na šedé podlaze jsou pak po celé ploše patrné třpytky.
Sedadla, na nichž denně sedávám, jsou modrá se žlutými a červenými ozdobami. Na každé straně jich je několik řad vždy po dvou.
Okna vypadají už dost opotřebovaně, protože autobus po českých silnicích jezdí již pěknou řádku let.
Nad sedadly najdete rovněž úchyty, na které si můžete odložit svoje osobní zavazadla, pokud jedete na nějakou delší cestu. U stropu jsou dále zabudována světla, jež dovedou pěkně osvětlit celý autobus, bohužel je většinou "někdo" na celou cestu vypíná.

Autobus se pokaždé celý třepe, jak přejíždí po hrbolaté silnici. Trávím v něm více než hodinu denně, a tak k němu nemám zrovna kladný vztah.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 20.12.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Školní autobusMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­