ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.08
Hodnoceno: 25x Prosím, ohodnoť práci

Shrek (filmová postavička)

Shrek je velký, zelený a ošklivý zlobr. Vždycky byl samotář, ale od té doby, co do něj jednou vrazil oslík, už nikdy není sám. Shrek asi moc vábně nevoní, jelikož se koupe v bažině. Rád jí, a proto je taky obézní, ale to zlobři bývají.

Shrek má velkou šišatou zelenou hlavu. Jeho uši vypadají jako dvě zelené trubičky. Pod jeho zarostlým obočím vynikají velké hnědé vykulené oči. Pod nimi se nachází obrovský spláclý nos. Shrek má úzkou pusu, jež se mu táhne od ucha k uchu. Své velké břicho se snaží zakrýt dlouhou, bílou košilí. Na ní nosí malou hnědou, koženou vestu. Obléká si také hnědé kalhoty, které mu drží pásek. Na nohou má obuté velké tmavé boty.

Shreka jsem si k popisu vybrala proto, že je jedinečný, dobrodružné povahy a má srdce na pravém místě i pro strach uděláno.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kačka, 18.03.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Shrek (filmová postavička)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­