ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.90
Hodnoceno: 20x Prosím, ohodnoť práci

Putování do místa mého bydliště

- popis cesty ze školy domů

Zvoní! Ten líbivý zvuk, který nám oznamuje, že končí nejen nudná hodina chemie, ale i celé páteční vyučování. Je to také signál pro začátek "závodu", jehož cílem je dostat se co nejrychleji domů.

Již cestou do šatny se připravuji na nebezpečný terén, který mě čeká venku za zdmi gymnázia. Nejhorší je centrum města, obzvlášť právě v pátek. Koncentrace lidí a aut převyšuje standard. Když k tomu přidáme zářivé výlohy obchodů lákající k zastavení či případné koupi, je vše ztraceno. Jenže ne u mě.
Zrovna se dostanu ze středu města, když uvidím to největší lákadlo - zmrzlinový stánek! Ale já nemám chuť ani peníze, a tak jdu dál. Musím si dát pozor na děti, které se jako stádo divokých zvířat ženou z blízké základní školy stejným cílem jako já.
O kousek dál stojím u přechodu a připadám si neviditelná - žádné auto mi nezastaví a navíc ještě zrychlí. Když mě asi až páté auto konečně pustí, dostanu se na začátek sídliště. Teď nespěchám, protože vím, že už jsem blízko domova...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: avrilka, 19.12.2011

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Putování do místa mého bydlištěMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­