ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.33
Hodnoceno: 6x Prosím, ohodnoť práci

Popis webové stránky Invia.cz

Po zadání internetové adresy se načte webová stránka cestovní agentury INVIA.

V levém horním rohu se nachází černomodré logo na bílém pozadí. Vedle tohoto symbolu se firma na úvod prezentuje nadpisem Největší online prodejce zájezdů. Pod záhlavím se objevuje menu s odkazy, které uživatele po odkliknutí nasměrují na nabídku zájezdů, na informace o ubytování, letenkách apod. Pozornost také upoutá pravý sloupec obsahující reklamní banner a seznam spolupracujících cestovních kanceláří.

Střed stránky tvoří seznámení s firmou a její působností v cestovním ruchu. Pod ním je vyhledávač obdélníkového tvaru a oranžového zabarvení. Po vymezení určitých údajů systém následně doporučí potenciálnímu zákazníkovi nejlepší a nejvýhodnější zájezdy.
Dalším rolováním stránky nalezne uživatel výčet a krátký popis vybraných cestovních kanceláří, které INVIA zastupuje a nabízí na vlastním webu.

Zápatí je věnováno kontaktům na firmu, získaným oceněním a jiným důležitým odkazům.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: avrilka, 31.12.2011

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Popis webové stránky Invia.czMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­