ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.02
Hodnoceno: 277x Prosím, ohodnoť práci

Popis vzhledu mé sestřenice Anny

Rozhodl jsem se popsat svoji sestřenici Annu. Je to jedenáctiletá, metr čtyřicet vysoká slečna s mírně baculatou postavou. Anna má široká ramena, na kterých je úzký krátký krk s mírně šišatou hlavou porostlou středně dlouhými plavými vlasy. Její účes se nazývá mikádo. Obličej jí vytvářejí typicky holčičí jemné rysy. Anička má dvě hnědozelená očka s dlouhými řasami a jemným obočím. Má menší, trošku špičatější nos, kolem kterého můžeme spatřit spoustu pih, jež způsobují její roztomilý vzhled. Pod nosem má spíš malá ústa s plnými rty. Při úsměvu se Andulce objevují krásně rovné a čistě bílé zoubky, které jí všichni závidíme. Anička se narodila s vrozenou vadou kyčlí, která způsobuje, že při chůzi napadá trochu na pravou nohu. Mám ji rád pro její veselou, upřímnou a optimistickou povahu. Anička ráda čte, krásně kreslí a děla různé lumpárny, do nichž se rád zapojuji.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Míla žák 6.B, 18.03.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Popis vzhledu mé sestřenice AnnyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­