ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 43x Prosím, ohodnoť práci

Popis města

Každé město je jiné. Kamkoliv přijedete, zaplaví vás odlišné pocity. V jednom malém městečku na okraji Slezska se ale určitě musíte cítit jako v ráji...

Když přijíždíte z Polska, máte možnost vidět spoustu rybníků, kterých je zde opravdu hodně. Pokud ovšem přijedete z jihu, spatříte velkou dolinu a v ní spoustu malých, barevných a často i zchátralých domečků, které vypadají velmi krásně zejména tehdy, jsou-li přikryté pokrývkou sněhu.
Je zde ovšem špatný vzduch, jelikož se toto město nachází poblíž Ostravy, jež je - jak známo - velmi znečištěná. Spoustě lidí může vadit i to, že toto městečko, nebo můžeme říct i větší vesnice, kulturně zaostává. Kino zde opravdu hledat nemůžete, a supermarket? Bohužel, ani ten tady není. Když si chcete něco koupit, musíte vejít do malého žlutého domku, ve kterém nakupuje většina lidí své obvyklé potraviny.
Můžete se tady však pokochat nádhernou krajinou se spoustou nejen listnatých, ale i jehličnatých stromů!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Zabábinka, 03.03.2009

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Popis městaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­