ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.88
Hodnoceno: 24x Prosím, ohodnoť práci

Popis mého pokoje (4)

Jedná se o obdélníkovou místnost se dvěma okny, která se nachází v přízemí našeho domu. Jeho exoticky zelené stěny a velké množství rostlin na parapetech oken dodávají pocit klidu a styku s přírodou.
Při vstupu do pokoje nelze přehlédnout ani tmavě zelený koberec zakrývající staré dřevěné parkety.

Pod oknem na východní straně tohoto pokoje je zabudovaný bílý radiátor. O kousek dál stojí tmavě hnědá šatní skříň, v níž mám uloženo své oblečení. Přesně naproti ní je u stěny postaven můj psací stůl. Jedná se o obyčejný rovný stůl z dřevotřísky, na kterém mívám položeny různé kancelářské potřeby i svůj počítač. Pod stolní deskou se nacházejí čtyři chaoticky uspořádané zásuvky. U tohoto stolu sedávám na černém kolečkovém křesle.

U okna na jižní straně pokoje stojí má postel. Disponuje úložným prostorem, ve kterém zpravidla končí málo využívané věci.

Západní stěna pokoje je obložena několika skříněmi obsahujícími knížky, učebnice, počítačové hry či žalostné výtvory z lega.
Nad starou stále funkční Hi-Fi věží je pověšen prošlý kalendář z roku 2015, ilustrovaný fotkami zástupců zvířecí říše.

Napříč nedokonalostmi tohoto pokoje se v něm cítím opravdu doma a velice rád v něm trávím svůj volný čas.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Caven, 01.11.2016

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Popis mého pokoje (4)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­