ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.24
Hodnoceno: 33x Prosím, ohodnoť práci

Popis mého pokoje (3)

Rozhodl jsem se popsat svůj pokoj, protože v něm trávím spoustu času a je pro mě zdrojem inspirace, když píšu slohové práce, dělám věci do školy nebo se učím.

Jedná se o velkou místnost, ve které jsou nízké stropy a modrobílé zdi. Mým přátelům se zdá můj pokoj prázdný, ale já v něm mám všechny věci, jež potřebuji.

V samém rohu pokoje se nachází malý stůl, na kterém stojí rychlovarná konvice, v níž si přes zimu vařím kávu nebo čaj. O kousek dál je topení a vedle něj stojí můj pracovní stůl, na kterém dělám domácí úkoly. Vedle stolu mám samozřejmě židli i malou skříň, do které si ukládám své učebnice, sešity a všechny věci do školy.

Z druhé strany stolu se nachází moje nejoblíbenější věc z celého pokoje - postel. Na ní trávím snad nejvíc času. Je měkká, pohodlná a útulná, takže se mi na ní dobře přemýšlí, když píšu slohové práce. O víkendu na ní strávím klidně i deset hodin.

Můj pokoj mi za 14 let mého života přirostl k srdci a jiný bych už snad ani nechtěl...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 06.12.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Popis mého pokoje (3)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­