ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.67
Hodnoceno: 6x Prosím, ohodnoť práci

Popis hodinek značky Secco

Mé náramkové hodinky SK 124 jsou značky Secco. Dostal jsem je při nástupu do 1. třídy. Jsou symetrické, proto se dají nosit na levé i pravé ruce.

Hodinky mají světlemodrý látkový pásek, pokrytý obrázky fotbalových míčů. V tomto pásku je vyraženo osm otvorů, aby se dal nastavovat podle velikosti zápěstí a nepadal malým dětem z ruky. Spona k uchycení obou konců pásku je z kovu.

Samotné hodiny jsou také kovové a mají stříbrnou barvu. Po straně je umístěné kolečko, které se používá k řízení hodinek. Tudíž se nastavují manuálně. Ciferník je bílý s modrým okrajem a čísla na něm, znázorňující hodiny od 1 do 12, mají též modrou barvu. Všechny ručičky jsou stříbrné.

Otáčivé kolečko kolem ciferníku znázorňuje fotbalový míč a má využití k měření minut. Hodinky slouží k měření nejen hodin a minut, ale i sekund. K jejich chodu je zapotřebí malá vyměnitelná baterka, která vydrží vždy dost dlouhou dobu. Vyměňovaná byla za celých pět let, co hodinky mám, pouze dvakrát. Hodinky jsou vodotěsné a nárazuvzdorné.

Jsem s nimi spokojený a používám je i po tom, co jsem dostal nové, digitální.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Adam2, 25.10.2018

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Popis hodinek značky SeccoMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­