ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.27
Hodnoceno: 33x Prosím, ohodnoť práci

Popis bot značky Adidas

Vlastním boty Response Cushion značky Adidas o velikosti 41 a půl. Tři pruhy typické u této firmy jsou patrné nejen na výšivkách znaku na patě a jazyku, ale táhnou se přes celou botu. Boty jsou bílo-oranžovo-šedé barvy, přičemž bílá převažuje. I na tkaničkách. Na první pohled upoutá síťovaný svršek pro lepší prodyšnost. Když se člověk dobře podívá, najde otvory na větrání i v podrážce.

Podešev je odolná proti extrémnímu namáhání, má vysokou trvanlivost a tlumí nárazy při dopadech. Vnitřek boty je anatomicky tvarovaný pro větší komfort a pohodlí. Byla použita bezešvá technologie zvaná NoSeam, která zajišťuje dokonalé obepnutí nohy. Je užit také takzvaný Torsion-System pro lepší stabilitu ve středí části nohy a patě.

Obuv je velice lehká a vhodná hlavně pro běžce nejen na krátké, nýbrž i dlouhé tratě včetně maratónu. Je také pohodlná, ale dá se nosit jen v létě, protože v zimě by v ní každému umrzly nohy.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: J. Kloudová, 02.03.2009

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Popis bot značky AdidasMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­