ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.90
Hodnoceno: 51x Prosím, ohodnoť práci

Pohled z mého okna

V našem bytě není moc oken, ze kterých by byl dobrý výhled, neboť máme dvě střešní okna. Z obývacího pokoje a kuchyně je výhled více méně stejný. Z kuchyně asi trochu větší, protože tam je okno a zároveň i balkónové dveře. Popisovat tak budu můj pohled z okna v kuchyni.

Z okna v kuchyni vidím na balkón a za balkónem je možné spatřit velikou louku. Nejraději ji mám na jaře, když kvete - to je pak úplně žlutá od pampelišek. V létě zase krásně voní od posekané trávy, která pomalu usychá v seno. Teď je většinou pod sněhem, takže není moc hezká. Louka vede do kopce, v polovině ji protíná silnice, jež je v hrozném stavu, samá díra... Za silnicí je její druhá polovina, která je již méně udržovaná. Připadá mi taková ošklivá. Louka pokračuje dále do kopce, na jehož vrcholu je lesík, ve kterém jsem já osobně nikdy nebyla, takže ani nevím, jak vypadá.

Když se z okna kouknu na levou stranu, vidím silnici, která vede směrem nahoru do Libčic a směrem dolů na náměstí Nového Knína.
Při pohledu na pravou stranu mám podobný výhled jako směrem nahoru - louka, silnice, les, a ještě druhá louka... A taky vidím novostavby, stavby a další bytovky. Když se kouknu hodně do dáli, spatřím vrcholky Kozích hor. A to je vše, nic víc z tohoto okna vidět nelze...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Šárinka, 05.12.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Pohled z mého oknaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­