ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.41
Hodnoceno: 29x Prosím, ohodnoť práci

Ostrov klidu

Jmenuje se ostrov Klidu, protože tam nejsou dopravní silnice a auta, tak tam je velký klid. Je tam krásné a čisté moře i pískové pláže. Jsou tam také velmi vysoké palmy a velký lodní přístav. Vždy ráno tam stojí velké či malé lodě. Vždy brzy ráno odplouvají od přístavu rybářské lodě a hází do moře rybářské sítě. Nejvíce se tam jí ovoce, protože je tam čisté prostředí, takže není ovoce postříkané chemickými přípravky. Každý týden přiletí na ostrov letadlo a dodá potřebné věci a potraviny. Jednou za rok prší a padá sníh, takže lidé na ostrově musí odhadnout, kdy budou Vánoce. Děti do škol moc nechodí, protože je tam jenom jedna škola a učí se jenom dvakrát týdně.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Markéta, 14.06.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Ostrov kliduMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­