ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.28
Hodnoceno: 137x Prosím, ohodnoť práci

Oslík Iáček (pohádková postava)

- popis/charakteristika

Iáčka jsem viděla několikrát v pohádce Medvídek Pú a hned se mi zalíbil. Iáček je starší osel, který si už něco zažil. Na hlavě má černý porost stále rozcuchaný. Jeho oči jsou černé barvy a jsou velice upřímné. Jako každý osel má dlouhé uši, ale jsou stále svěšené dolů podél hlavy. Celé tělo je pokryté jemnou šedomodrou srstí. Na zadní části těla má ocas přišpendlený špendlíkem s mašličkou. Je velmi tichý a pomalý. Jeho gesta jsou pomalá a unavená. Jinak je velmi milý, upřímný a hodný, ale také zapomnětlivý, někdy i zmatený. Iáček se od ostatních liší takovou malou drobností - i když se raduje, vypadá smutně. Na všechno má svůj názor a s nikým se nehádá. Iáček se mi velmi líbí svým vystupováním a chováním. Bylo by super ho mít doma!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: jana Durčáková, 20.06.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Oslík Iáček (pohádková postava)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­