ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.12
Hodnoceno: 17x Prosím, ohodnoť práci

Noční stolek Ikea Corras (pracovní postup)

Balení obsahuje:
2x postranní desky
1x spodní desku
1x horní desku
1x polici
4x produkty s vnitřním šestihranem
4x nábytkářský šroub
16x vrut s půlkulatou hlavou s křížovou drážkou
4x kolík
4x policové podpěry
4x nábytkářské pouzdro na nábytkářský šroub
1x imbus
4x čep na kolečka
4x otočná kolečka
1x návod ke složení
(k montáži budeme potřebovat jeden plochý šroubovák a jeden křížový šroubovák)

Pracovní postup:
Do horní desky na vyznačená místa našroubujeme 4x nábytkářský šroub a na utažení použijeme křížový šroubovák. Dále si připravíme obě postranní desky, kde do kratších stran z boku na vyznačená místa vložíme kolíky. Pak obě postranní desky připevníme k horní desce. Nyní nám vzniknou otvory, kde je vidět šroub. Do každého tohoto otvoru vložíme nábytkářské pouzdro a plochým šroubovákem otočíme, neboli utáhneme. Spodní desku položíme na druhý konec postranních desek a přišroubujeme produkty s vnitřním šestihranem, k utažení použijeme "imbus". Na tuto desku přišroubujeme všechny čtyři čepy na kolečka křížovým šroubovákem. Na ně nasadíme otočná kolečka. Stolek máme již smontovaný, zbývá už jen vložit polici. Ve stejné výšce nandáme do předem předvrtaných dírek policové podpěry, všechny ve stejně vámi zvolené výšce a na ně položíme polici.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: markom, 20.06.2011

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Noční stolek Ikea Corras (pracovní postup)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­