ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.69
Hodnoceno: 365x Prosím, ohodnoť práci

Náš byt

Náš byt se nachází v 9. patře staršího panelového domu. Nejprve vstoupíme do středně velké předsíně, ze které můžeme vejít do pěti z osmi místností našeho bytu. Proti vstupním dveřím je postavena koupelna s vanou, umyvadlem s toaletními potřebami, a pračkou, která je starší nežli já. Hned vedle je WC. Potom dále na pravo je umístěn prostorný obývací pokoj, který je vybaven hnědým starším sektorovým nábytkem, pěknými obrazy a broušeným sklem. Zde se moje rodina schází k večerním pořadům, které běží v televizi. Tento pokoj má rozlohu 18 m2. S ním sousedí ložnice rodičů, která je malá, ale útulná. Tato místnost je vybavena dvěmi postelemi do "L" a menší dřevěnou stěnou z dubového dřeva. A s obývacím pokojem ještě sousedí i naše kuchyně spojená s jídelnou. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s bíle natřenými dvířkami a s výkonou mikrovlnou troubou značky MOULINEX a starší lednicí značky CALEX. Napravo od dveří se rozkládá náš prostorný pokojíček. V tomto pokoji jsou dvě otevírací postele postavené do "L". Na konci pokoje jsou velká okna, pod kterými je postaven náš psací stůl s počítačem. Na druhé straně od stolu je velká nádherná stěna vyrobená ze světlé dřevotřísky, kde jsou i skříňky na hračky.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Radek Přinosil, 29.08.2003

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Náš bytMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­