ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.26
Hodnoceno: 82x Prosím, ohodnoť práci

Můj všední den

Snažím se o to, aby můj všední den byl pokaždé jiný. Většinou musím obměnit jen drobnosti, například posnídám něco jiného než předchozí den, ale samotnou kostru měnit už nemůžu (třeba docházku do školy). I když najdou se samozřejmě i výjimky - prázdniny, nemoc, apod.

Můj všední den začíná takto: Probudím se v posteli, většinou se mi nechce vstávat, chvíli proto ještě polehávám (občas se mi stane, že to přeženu a znovu usnu, což má pak za následek pozdní příchod do školy).
Jakmile vstanu, jdu se umýt, vyčistit si zuby, převléci se a nasnídat. Poté vyrážím do školy. To bych však nebyl já, kdybych si to nějak neulehčil. Místo toho, abych šel po silnici, přelezu přes plot, přejdu sousedův pozemek, pak zase přelezu plot a až pak hurá do školy. Ve škole je to skoro vždy stejné, o tom se rozvádět nebudu! Jakmile přijdu ze školy domů, hned se jdu naobědvat a převléci do takzvaného "domácího oblečení". Udělám si úkoly, jdu si číst nebo k počítači, případně "hraji" na kytaru. Tyto činnosti střídám až do večera. Večer se umyji, převléknu a dívám se na televizi, ve které většinou stejně nic nedávají, takže si nakonec spíše pouštím rádio a čtu si. Posléze usnu a druhý den opět vše nanovo.

Můj den není tedy nijak výjimečný, jak by se mnozí mohli domnívat, ale mně to tak vyhovuje - tedy možná bez té školy!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Marcus Oplus, 14.01.2010

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj všední denMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­