ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.30
Hodnoceno: 43x Prosím, ohodnoť práci

Můj pokojíček

Místem, kde trávím nejvíce času, je můj pokojíček. Jeho dveře jsou vidět hned, jak vstoupíme do bytu. Jsou totiž naproti sobě.
Přede dveřmi je polička s telefonem. Když vstoupíme do mého pokoje, hned naproti uvidíme poličku s HiFi věží. Na poličce mám také umístěnou aroma lampu a lampu, jež má podobu sluníčka. Občas si ji zapálím. To se pak celý pokoj nádherně rozzáří, a pokud mám ve sluníčku vonnou svíčku, navodí i příjemnou atmosféru.
Vlevo od HiFi věže je psací stůl, na kterém je umístěn počítač. Stůl mi slouží na psaní všech domácích úkolů. Když je tma, mužů si rozsvítit lampičku.
Nad stolem mám umístěnou druhou poličku. Je to taková malá knihovnička s encyklopediemi a knihami, co právě čtu. Vedle stolu je okno. Často se z něj dívám ven a pozoruji vše, co se děje na ulici. Pod oknem je ústřední topení.
Proti počítači visí čtyři velké police, které se dají zavřít. Tam je umístěn zbytek knih. Buď už přečtené, nebo nepřečtené. Pod policemi je rozkládací gauč, moje postel. Vedle mám konferenční stolek, na němž si nechávám brýle a mobilní telefon, když jdu spát. Na stole mám rostlou květinu.
Na pravé straně od poličky s HiFi věži stojí šatní skříň. Tam mám úhledně složené veškeré oblečení. Ve stojanu stojícím na skříni mám kompaktní disky a pár videokazet. Vedle skříně je úložný prostor na peřiny. Na něm je další lampička a televize.
Celý pokojíček je nově vymalovaný. Jeho zdi mají oranžovou barvu. Pouze strop a zeď pod oknem je bílá. Koberec je tmavě žlutý s černými šmouhami. Vše k sobě barevně sedí, proto je tam velmi útulno a jsem tam velice ráda.
Pokojíček bych nikdy za nic na světě nevyměnila. Je to moje nejoblíbenější místnost v celém bytě. Doufám, že postupem času si ho ještě více zdokonalím.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj pokojíčekMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)