ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.40
Hodnoceno: 5x Prosím, ohodnoť práci

Můj pokojíček (2)

Můj pokojíček se nachází v prvním patře domu a rozlohou je třetí největší místností vůbec. O pokoj se dělím se svojí starší sestrou.

U boční stěny v rohu leží moje postel s nočním stolkem a kolmo k ní stojí ta sestřina. Vedle postele máme velkou dřevěnou skříň se zrcadly na oblečení. Sousedí s ní velká knihovna, ve které mám uložené věci do školy a hodně detektivek hlavně od Thomase Breziny.

Čelní stěny zkrášlují dvě okna, které zdobí zelené záclony. Pod oknem na parapetu v malém akváriu plave sedm malých pavích oček. Pod ním se nachází bílý deskový radiátor.

U sousední zdi přibyl pracovní stůl se zásuvkami, kam schovávám svá malinkatá tajemství - různé dárky a pestrobarevné obrázky. Na stole je hezky uklizeno, na jedné straně zabírají místo slovníky a na druhé nový černý notebook. Za stolem se schovává malá bílá komoda na spodní prádlo.

Uprostřed stropu je zavěšen pětiramenný lustr. Podlahu pokrývá smetanovobéžový koberec. A nad mojí postelí rovně visí velká fotografie mé a sestřiny osoby.

Z pokojíčku mám dobrý výhled na silnici, když se nudím, můžu pozorovat projíždějící auta.
V pokoji se cítím volná a v klidu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Cao Thi Thanh Nga, 12.05.2013

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj pokojíček (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­