ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.86
Hodnoceno: 121x Prosím, ohodnoť práci

Můj pokoj

Můj pokoj se nachází ve 2. patře našeho domu. Stěnu do ulice vyplňuje šatní skříň a okno. Před oknem je rozkládací pohovka a skleněný stolek. U protější zdi není mnoho věcí, jen čelem přitisknutá postel, na kterou se téměř lepí bar a z druhé strany noční stolek. Nad postelí visí velký obraz. U stěny vlevo od dveří zabírá část místa psací stůl, vedle kterého mám další okno s výhledem do zahrady. Celou tuto zeď zdobí velké množství obrazů.
Protější stěna oplývá nábytkem. Kus stěny pokrývá knihovna, která z části patří mým rodičům. V rohu pokoje se vyjímá klavírní křídlo, pod kterým mám menší skladiště.
Na stropě je zavěšen hnědý lustr, podlahu kryjí parkety a modrý koberec.
V pokoji spím, hraji si a mám ho velmi ráda.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Gába E./quickpig, 10.01.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj pokojMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­