ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.25
Hodnoceno: 151x Prosím, ohodnoť práci

Můj pokoj (6)

OSNOVA:

I.a) Umístění pokoje v domě a jeho vzhled
II.a) Nábytek v pokoji a jeho účel
b) Další zařízení v pokoji
c) Podlaha a strop
III.a) Výhled z pokoje a můj vztah k němu

Můj středně velký pokoj obdélníkového tvaru se schovává ve druhém patře našeho rodinného domku. Vymalovali jsme jej žlutě.

Vpravo od dveří jsem si do modré ložnice umístil dřevěnou knihovnu, do níž si ukládám všechny druhy knížek. Vedle se v pokojíku nachází dřevěný psací stůl. Napravo pod psací deskou je schována skříňka, do které si uklízím všechny školní potřeby a učebnice. Následuje krásně povlečená postýlka. V té trávím všechny své noci a také se v ní rád učím. Na ni navazuje smrkový noční stolek. Horní polici vyplňuje lampička, modely aut a suvenýry z různých cest. Uvnitř leží časopisy, knihy a kapesníky. Vedle stolku se nachází velká policová skříň, jíž zdobí dvě malé barevné skříňky. Do nich si ukládám sportovní potřeby, společenské hry a další věci určené pro zábavu. Ještě o kus dál stojí dvě velké šatní skříně. Jednu používám k uschování oblečení já a druhou bratr Šimon.

Dále pokoj vyplňuje Šimonův noční stolek, postel, psací stůl a velká policová skříň, na které hraje stříbrné rádio.

Na dřevěné podlaze si rádi hrajeme s autíčky. Strop zdobí trámy, na nichž jsou pověšeny medaile vyhrané na soutěžích v judu.

Z okna nad svým psacím stolem shlížím na zahradu a do okolní krajiny. Ze střešního okna vidím k sousedům a na silnici. Můj pokoj se mi líbí a rád ho obývám.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 11.12.2008

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj pokoj (6)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­