ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: ---
Hodnoceno: 0x Prosím, ohodnoť práci

Můj pokoj (13)

Můj pokoj sdílím se svým mladším bratrem Cyrilem.

Do pokoje se přichází přes chodbu, která se nachází ve druhém patře našeho domu.
Náš pokoj má čtvercovitý tvar a je rozdělený na dvě místnosti. První používáme jako šatnu, ve druhé - hlavní - spíme, hrajeme si nebo se učíme.

Pokojíček má čtyři stěny, dvě dřevěné příčky a čtyři okna, které dodávají do pokoje světlo. U stěny dole vpravo stojí moje postel, vlevo pak mého sourozence. Táta nám je vyrobil v truhlárně.
Dále zde jsou dvě okna a mezi nimi je instalovaný radiátor, abychom v zimě nezmrzli.

Součástí pokoje je i skříň se stolními hrami, knihami a hračkami. Uprostřed místnosti se pak nachází stůl, o který se napůl dělíme s bráchou. Moje je pravá strana, kde mi stojí počítač, jenž používám na učení a hry. Uprostřed stolu jsou šuplíky, v nichž máme věci do školy.

Na zemi leží koberec, protože v horním patře nemůžeme mít podlahové vytápění. A na stropě máme dřevěné laťky, které nám natírala mamka.

Když bych měl celkově zhodnotit svůj pokoj, asi bych řekl, že je to moje nejoblíbenější místo, kde rád trávím svůj čas.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Arecuk, 14.02.2023

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj pokoj (13)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­