ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.16
Hodnoceno: 19x Prosím, ohodnoť práci

Můj pokoj (11)

OSNOVA:

1. Umístění pokoje v panelovém domě a jeho vzhled
2. Co obsahuje můj pokoj
3. Jak se v něm cítím


Můj středně velký pokoj obdélníkového tvaru se schovává v sedmém patře panelového domu. Stěny jsou vymalovány podle mé nejoblíbenější červené barvy. V pokoji bydlím sám a jsem za to celkem rád, protože moje sestra nesnáší hluk a já si velice rád pustím rádio nahlas.

Když vejdeme do dveří, naproti nim se nachází balkón s dřevěnými žaluziemi. Jako podlahu mám v pokoji linoleum, na němž uprostřed leží malý čtvercový koberec. Protože rád hraji počítačové hry a naprosto miluji komedie jako každý dnešní puberťák, nesmí v mém pokoji chybět LCD televize a počítač, který stojí na mém pracovním stole ještě s kalendářem a lampičkou. Napravo ode dveří je má postel s černým povlečením. Vedle ní mám bílou šatní skříň se čtyřmi šuplíky. Do spodní části skříně si ukládám oblečení, které nosím. Do její horní části si rovnám zimní oblečení, ručníky, spacáky a deky, do zástrček pak spodní prádlo. U mého balkónu, o kterém jsem se již zmiňoval, je malé křeslo, na kterém odpočívám. Vedle něj mi máma dala kytku, aby se mi prý lépe spalo. O kousek doprava stojí knihovna a ještě dále velká skříň, ve které jsou umístěny poličky. V nich mám učebnice do školy, notebook, CD a DVD, fotky a spoustu dalších věcí. Taky mi na stěně visí obraz a pár plakátů, co jsem si koupil za své kapesné.

Okno v pokoji je situováno na jižní stranu, což je jediná věc, která mě na mém pokoji štve, neboť když se ráno v létě probudím, slunce mi svítí přímo do očí a je mi hrozné teplo.

Tím bych asi s popisem mého pokoje skončil. Jsem rád, že vypadá tak, jak vypadá, protože mi ho spousta kluků může jen závidět. Cítím se v něm skvěle a i přestože si v něm neuklízím každý den, je na první pohled okouzlující.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Drahomíra Šťastná, 07.01.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj pokoj (11)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­