ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.72
Hodnoceno: 29x Prosím, ohodnoť práci

Můj notebook Dell

Chtěl bych popsat můj notebook Dell, na který jsem si našetřil minulý rok, když jsem si po škole chodil přivydělávat peníze.

Jedná se o poměrně malý, lehký a snadno přenositelný notebook Dell řady Latitude D610. Váží 2,2 kg a má displej o velikosti 14,1", který pracuje v režimu zobrazení 1024x768 pixelů. Jeho procesor Intel Centrino pracující na frekvenci 1,86 GHz je velmi rychlý, výkonný a kompatibilní, pracuje na podobné bázi jako Intel Pentium IV o 3,0 GHz, jelikož má totožnou instruktážní paměť. Operační paměť notebooku je 1 GB RAM, což se někomu může na tuto dobu zdát jako poměrně malá kapacita, ale pro běh systému a spuštění dalších aplikací mi přijde postačující.

Operační systém Microsoft XP Ultimate 2008, který mám nainstalovaný na pevném disku o kapacitě 40 GB, je propracovanější než předchozí verze XP, jedná se o rozšířenou verzi co do ovladačů a dalších velmi často používaných programů - například NERO 8, ESET Smart Security, Microsoft Office 2007 aj.

Tak jako každá věc, má i tento notebook své nedostatky. Mezi největší nedostatek bych řadil vychylování se pantů a starší verzi BIOSu, kterou není možné "naflashovat". Notebook využívám hlavně k prohlížení internetových stránek a sledování filmů.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Enemie, 19.05.2010

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj notebook DellMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­