ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.15
Hodnoceno: 85x Prosím, ohodnoť práci

Můj mobilní telefon

Mám mobilní telefon značky Nokia. Jde o vcelku moderní typ, zakoupený v září minulého roku. Jedná se o velmi praktický "véčkový" model.

Jeho povrch je vyroben z příjemně hladkého a lesklého plastu, jen po stranách je poněkud drsnější, aby bylo zabráněno případnému vyklouznutí z ruky majitele. Jeho barva je světle růžová, v prostředku až do fialova. Telefon sice nemá dotykový displej, když se však poklepe na jeho přední část, objeví se ukazatel času. Po jeho stranách se nacházejí otvory na nabíječku, sluchátka a ještě jeden, který nepoužívám, a nevím tedy k čemu slouží. Do zadní části telefonu je zabudován malý výkonný fotoaparát.

Po otevření telefonu se nám naskytne pohled na pěkný široký, přehledný displej a klávesnici. Ta se skládá z velkého množství drobných kláves, kteréžto mi i přes svou menší velikost skvěle vyhovují. V telefonu je nainstalováno mnoho příslušenství, včetně internetového připojení, rádia, médií a map. Dají se v něm hrát rozličné hry, možná je rovněž úprava fotek, natáčení či zapisování poznámek do elektronického diáře. Vedle těchto funkcí může telefon rovněž zastávat úlohu budíku.

Telefon se skvěle hodí k rychlé domluvě s rodiči, na volání a dopisování s kamarády, ale i pro zábavu a krácení dlouhé chvíle. Je to dobrý pomocník.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Pavla Skalová, 08.02.2012

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj mobilní telefonMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­