ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.29
Hodnoceno: 79x Prosím, ohodnoť práci

Můj dům

OSNOVA:

  1. Úvod
  2. Dům zvenku
  3. Dům zevnitř a jednotlivé pokoje
  4. Závěr

Rozhodl jsem se popsat, jak vypadá dům, ve kterém nyní žiji se svými rodiči. Chodím okolo něj každý den a trávím v něm většinu času. Stačí, abych zavřel oči a...

Zvenku má pěknou žlutou omítku a už na první pohled jde vidět, že to není nějaký malý domeček. Ba právě naopak, spíš vypadá jako panelový dům pro osm rodin. Dům je postavený tak, že pokud nevejdete až do dvora, vidíte z něj pouze malou část. Dalo by se to přirovnat k menší straně obdélníku. Dům má dohromady dvě patra.

V tom prvním se nachází kuchyň, ve které velmi rád vařím. Stěny má zelené a na podlaze je položené linoleum. S kuchyní sousedí obývací pokoj, vymalovaný do žluta, s hnědým nábytkem. Přesně uprostřed pokoje stojí televize.
Ve druhém patře máme ložnici s kobercem a postelemi. Žádné zbytečnosti v ní nenajdete.

Tenhle dům považuji za moji oblíbenou stavbu. Není sice nějak moderní ani nijak luxusní, ale mám ho rád a času, který jsem v něm strávil, rozhodně nelituji. Myslel jsem si, že neživé věci nemůžeme mít rádi, avšak tento dům mě přesvědčil o pravém opaku.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 28.12.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj důmMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­