ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.67
Hodnoceno: 3x Prosím, ohodnoť práci

Můj dům snů

Na zahradě je velký bazén, venkovní garáž a gril. Je to příjemné místo pro grilovací párty. Dům má 10 pokojů, půdu a dole se nachází garáž, kde stojí můj černý Ford Capri z roku 1970. Do prvního patra vede výtah se zrcadlem.

V prvním patře je kuchyně v dekoru bílého a černého mramoru. Vedle ní se nachází jídelna s francouzskými okny, velkým dřevěným stolem, židlemi a stěnou, na které visí moje malované obrazy. Velkou část prvního patra tvoří obývací pokoj, vymalovaný do hnědé barvy, se světlehnědou sedací soupravou, tmavěhnědým kobercem, velkou televizí a menší knihovnou. U schodů se vyjímá krásné velké piano. A záchod najdeme u výtahu.

Do dalšího patra vedou schody. Zde se nachází ložnice v bílé barvě s velkou postelí a mnoha polštáři. Na stěnách visí fotografie. V levém rohu stojí můj kosmetický stolek a vedle něj jsou dveře na balkón, kde mám stoleček a židli. Naproti ložnici je pracovna s velkým stolem, počítačem i tiskárnou a v rohu s velkou sadou bubnů.
Vedle pracovny jsou dva dětské pokoje - první, holčičí je celý růžový a postel v něm vypadá jako pro princezny. Druhý, chlapecký je vymalovaný do modra, postel má ve tvaru auta a na policích jsou modely autíček.
Naproti dětským pokojům nalezneme koupelnu, která je modrobílá, s vanou i sprchovým koutem. Samozřejmostí je velké zrcadlo a dostatek skříněk. Hned vedle koupelny se nachází toaleta.
Dále jsou již jen posuvné schody, které vedou nahoru do podkroví.

Tohle je moje oblíbená část domu. Mám zde velkou knihovnu, postel z palet s růžovou dekou i mého velkého plyšového medvěda Alberta. Nechybí zde ani křeslo a lampa. Na stěně jsou přidělaná LED světla ve tvaru motýlů, která v noci pěkně svítí.
Mám tu převážně romantické knihy, ale najdou se i knihy o druhé světové válce, rakovině nebo horory. Ráda tu celý večer sedím se zeleným čajem a knihou...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: nell, 07.11.2022

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj dům snůMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­