ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.62
Hodnoceno: 13x Prosím, ohodnoť práci

Můj domov

Připravil jsem si pro vás popis mého domova, kterým je malá vesnice kousek od Náměště nad Oslavou.

Všude ve vesnici rostou stromy, tráva a keře. Přesně uprostřed celé vesničky se nachází dětské hřiště, na kterém si skoro vždy hrají veselé děti. Je obklopeno hustými a velkými stromy, díky nimž se žádný z horkých slunečních paprsků na hřiště jen tak nedostane.

V létě spousta stromů ve vesnici kvete, a tak se všude line krásná vůně - na rozdíl od zimy, kdy z komínů stoupají hustá mračna právě spálených plastových lahví a igelitových sáčků, které je lidem asi škoda vyhodit.

Kousek za vesnicí rostou keře s nejrůznějšími bobulemi, od šípků až po bez. Zdejší lesy jsou plné hub a jejich vůni můžete cítit i daleko od lesa.

Večer, když slunce zapadá, naposledy zasvitne pár jeho paprsků přes husté lesní stromy. Dopadnou na louku, kde často vytvoří krásné obrazce.

Já svůj domov vnímám jako malou vesničku umístěnou v krásné krajině, a jsem rád, že právě tato vesnice může být mým domovem.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 15.11.2015

   
­­­­

Slohová práce Můj domov ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj domovMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­