ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.07
Hodnoceno: 345x Prosím, ohodnoť práci

Můj dětský pokoj


OSNOVA:

1. Úvod
2. Popis pokoje a jeho nábytek
3. Vzhled pokoje
4. Závěr


Můj pokoj, který sdílím se svým mladším bratrem, se nachází ve 2. patře naší bytovky. Není příliš velký ani přepychově zařízený, avšak neobyčejně útulný. Trávíme v něm většinu svého času: v pokoji spíme, učíme se, hrajeme si...

Do pokoje se vchází dveřmi z kuchyně. Vpravo od dveří stojí skříňka s několika vystavenými modely autíček a vedle máme úložný vak na zbytek hraček. O kousek dál je okno, ze kterého vidíme na protější cihlovou bytovku a na ulici. Pod oknem se nachází můj psací stůl, na kterém mám lampičku a psací potřeby. Tam si také píši domácí úlohy a rovněž tam máme s bratrem umístěný počítač. V koutku pokoje leží mé nejoblíbenější místečko - moje postel. Vedle hlavy mám umístěný noční stolek, na kterém byste mimo jiných věcí nalezli i budík s lampičkou!
Ve druhé, větší části pokoje se nachází postel mého bratra. V témže místě stojí také skříň, v níž máme oba své oblečení. Vlevo od skříně se rozprostírá knihovna. Je plná encyklopedií, pohádek, slovníků a dalších knih. Vlevo od dveří máme stolek s rádiem, jež je zapnuté od rána až do večera.

Veškerý nábytek máme ve stejných barvách. Na podlaze leží nově položený koberec. Pokoj máme nově vymalovaný světlemodrou a místy bílou barvou. V okně jsou pověšené žaluzie. Z našeho pokoje se vchází na balkón.

Pokoj mi za těch několik málo let přirostl k srdci a nevyměnil bych ho za jiný. Možná jen za o trochu větší...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kittys, 25.02.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj dětský pokojMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­