ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.00
Hodnoceno: 15x Prosím, ohodnoť práci

Moje třída

Studuji třetí ročník Obchodní akademie a Střední odborné školy generála Františka Fajtla v Lounech. Moje kmenová třída se nachází v prvním patře po levé straně od schodiště v učebně číslo 8. O tuto třídu se stará paní učitelka Karfíková, která je rovněž i naší třídní, takže tu většinou trávíme čas každý den během hodin češtiny, literatury a společenských věd.

Naše třída se původně skládala jen z kluků, ale když se k nám od druhého ročníku připojila další třída, je nás již půlka holek a půlka kluků. Studujeme obor strojírenství a druhá třída veřejnou správu. V naší třídě není nikdy klid, pořád se někdo s někým baví a někteří nedávají vůbec pozor.

Při vchodu do dveří učebny číslo 8 vidím naproti sobě učitelský stůl, na němž se nachází počítač a klávesnice. Nalevo od něj stojí tři řady lavic - šest v každé řadě. U každé z nich je přisunut jeden pár židlí, ty jsou dřevěné a nepohodlné. Kování stolů a židlí je obarveno dočervena. Na nohách lavic jsou nasazené černé koncovky proti odření lina.

Naproti prostřední řadě lavic na stěně visí interaktivní tabule spolu s posuvnou bílou tabulí určenou pro zápis fixy. V rohu místnosti za tabulí se nachází skříň a na ní je stará televize, která se využívala, když tu ještě nebyly interaktivní tabule.

Na levé straně u učitelského stolu najdeme okna, která tvoří malý obdélníkový tvar a jsou seřazena po čtyřech dole a nahoře. Na stěně mezi okny se nachází menší učební pomůcka - tabulka větných členů.
Vzadu za lavicemi visí nástěnka, kde máme k dispozici různé informace - například školní řád, rozpis prázdnin, diplomy ze soutěží nebo seznam četby k maturitě, ze kterého si musíme vybrat 20 titulů a přečíst je.
Nalevo od nástěnky stojí v rohu malá skříň, jež v sobě skrývá čítanky a další různé knížky.

Třída je vymalována bíle, na stropě je několik řad zářivkových světel, před interaktivní tabulí ze stropu visí projektor. Na podlaze je položeno linoleum v hnědavé barvě. Celá učebna je laděna do bílo-hněda a i díky dopoledním slunečním paprskům působí útulně.

Tuhle třídu mám ze všech nejraději, protože nás vždy učí nejlepší učitelka na škole a hlavně se tu dá bavit o spoustě věcí.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: skretlubos, 22.02.2018

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje třídaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­