ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.86
Hodnoceno: 21x Prosím, ohodnoť práci

Moje škola

Rozhodl jsem se popsat Základní školu Husova v Náměšti nad Oslavou, protože se mi toto místo vrylo do paměti jako taková dětská věznice.

Když stojím před školou, přesně uprostřed je zábradlí. Na každou stranu od něj vedou schody, které jsou zakončeny lavičkami a vedle laviček už rostou velké statné stromy. Zprvu to vůbec nepřipomíná děsivé místo jménem škola.

Nad schody se nachází mohutné a těžké skleněné dveře do školy. Celá budova má do výšky dvě patra. V přízemí je sborovna, v prvním patře sídlí druhý stupeň a ve druhém ten první. To asi kvůli přehlednosti.

Pokud se na školu díváte z druhé strany, vidíte jen veliká bílá okna do tříd. Musíte stát však na školním hřišti, kde je atletický ovál a uvnitř něj hřiště. Taky se zezadu školy skrývá malá dřevěná bouda, jež se každoročně naplní papírem, který naše škola sbírá.

Celá škola má zvenku takovou tu hnusnou a depresivní šedou barvu, jestli víte, co tím myslím. Hlavně ale že je pěkně vymalovaná zevnitř.

Tuto školu z celého srdce nesnáším a chodit do ní bych nepřál ani svému úhlavnímu nepříteli.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 24.12.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje školaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­