ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.45
Hodnoceno: 69x Prosím, ohodnoť práci

Moje oblíbené místo

Moje oblíbené místo je chata, která se nachází v Železných horách nedaleko Seče.
Za chatou vede polní cesta, po které sem přijíždíme. Mnoho lidí zde nepotkáme. Také proto je tu takový klid. Blízko chaty je jen jedna další chata, která patří mým známým. Když jsou na své chatě, přijdou pro mě a jdeme společně ven. Vždy si užijeme spolu mnoho legrace. Hrajeme fotbal, bedminton a jiné kolektivní hry.
Na jaře se tu vše začíná probouzet po zimním spánku. Květiny začínají kvést a stromy se zelenat.
V létě je to tu plné barev. Květiny ukazují květy, které mají krásné barvy. Ptáci tu zpívají po celý den. Všichni si užívají sluníčka. Nejradši chodím na houby do lesa, který je hned u chaty a roste v něm hodně hub. Hlavně hřiby.
Na podzim se zvířata chystají na zimu. Shánějí si potravu, aby v zimě nebyla o hladu. Listí se krásně zbarvilo. Rostliny odkvétají, protože tuší, že bude brzy zima.
V zimě je vše pokryto bílou peřinou. Můžeme tady sáňkovat i bobovat.
Mně se tu líbí, protože je tu hezká krajina a mám tu kamarády.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Andrejka, 26.09.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje oblíbené místoMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­