ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.10
Hodnoceno: 41x Prosím, ohodnoť práci

Moje království

Pokojík můj a mé sestry není velký ani přepychově zařízený, ale neobyčejně útulný. Trávíme v něm většinu svého času: v pokoji spíme, učíme se, ...
Vejdemem do něho dveřmi z chodby. Podlahu tvoří nalakovaný korek. Vpravo od dveří stojí skříňa s akváriem. O kousek dál je okno, ze kterého v létě vidím čápy. Proti oknu se rozvaluje můj psací stůl. V koutku pokoje leží mé nejoblíbenější místečko - postel.
Za hlavou mám část obložení a poličky, na které mám mimo jiných věcí i budík!
Větší část obložení se nachází na druhé straně pokoje a vede až k druhému oknu. Tam se nachází sestry postel i psací stůl. Postele i stoly máme obě úplně stejné. Za stolem, v koutku, stojí naše skříně plné oblečení. Vlevo od skříní se rozprostírá knihovna. Je plná encyklopedií, románů, pohádek, slovníků... Vlevo od dveří máme stolek s rádiem, které je zapnuté od rána až do noci.
Pokoj mi za těch několik málo let přirostl k srdci a nevyměnila bych ho za jiný. Možná jen za větší...:)

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: anaj, 25.10.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje královstvíMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­