ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.86
Hodnoceno: 7x Prosím, ohodnoť práci

Moje domácí teritorium

Vždycky jsem chtěla mít svůj vlastní pokoj, ale jelikož bydlíme v bytě o dvou pokojích, mám své menší domácí teritorium v ložnici.

Napravo od okna mám psací stůl, kde trávím většinu svého volného času, když jsem doma. Stůl je dřevěný, vyrobený ze světlé borovice a je uzpůsoben k práci s počítačem, tudíž se v jeho levé dolní části nachází přihrádka na hlavní jednotku a uprostřed stolu zásuvka na klávesnici. Stůl je vybaven i čtyřmi šuplíky, kde mám podle maminky neustále nepořádek.
Můj psací stůl se již trochu viklá, ale zatím k mému štěstí drží. Na jeho pracovní desce leží vlevo multifunkční tiskárna, uprostřed stojí LCD monitor a z jeho horní hrany na mě kouká kamera. Vedle monitoru jsou z obou stran umístěny reproduktory, ze kterých často hraje hlasitá hudba. Celou pracovní desku osvětluje zářivá, úsporná lampa.

Nalevo od okna roste zelená, středně velká palma, která stojí na dřevěné skřínce se čtyřmi zásuvkami, do nichž si ukládám filmy, hudbu, knížky i nepořádek. Hned vedle ní najdete skříňku na peřiny, takzvaný peřiňák. Na něm často a pěkně hraje modrostříbrné rádio, na kterém si pouštím své oblíbené písničky. Vedle rádia stojí moje dobrá kamarádka - televize. Na tu se koukám přímo z mé oblíbené postele. Na stěně vedle postele je pak přilepená nádherná tapeta. Maminka v ní sice vidí létající talíře, ale ty to doopravdy nejsou.

Mám ráda svůj "pokojík", i když je menších rozměrů. Ale je to místo, kde se můžu zašít a nikdo mě moc neotravuje.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Makkyi, 07.03.2011

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje domácí teritoriumMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­