ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.14
Hodnoceno: 7x Prosím, ohodnoť práci

Mé oblíbené místo (4)

Rozhodl jsem se popsat svoje oblíbené místo, kterým je Gloriet. Kdysi to býval lovecký altánek, dnes už slouží jen jako rozhledna pro turisty, kteří zavítají do těchto končin.

Jedná se o kruhovitou stavbu, jež je nabarvená nažluto. Její okna vypadají jako spjaté ruce. Krásné starobylé a zachovalé schody přímo vyzývají k tomu, abyste se po nich prošli.

Vejdete-li dovnitř, obklopí vás kolem dokola pět stejných oken. Zvenku je patrný strop do špičky, ale zevnitř jsou trámy téměř rovné. Na podlaze se skví červené cihly.
Bohužel, všude po stěnách vidíte nápisy o tom, kdo koho miluje a podobné vzkazy, které celou krásu této stavby naprosto zničily.

Schody jsou - jak jsem již napsal - zachovalé a starobylé, ale pokryté mechem. Okolo nich leží kameny, naskládané jen tak od oka.
Dole pod rozhlednou pak rostou malinové keře, kam jsem už jako malý často chodíval na maliny.

Celá stavba vypadá velmi pěkně a zachovale, jen mě mrzí, že ji nesmyslnými nápisy zničili nějací lidé.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 28.12.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Mé oblíbené místo (4)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­