ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.53
Hodnoceno: 57x Prosím, ohodnoť práci

Mé oblíbené místo (3)

- popis/líčení

V Českých Budějovicích se nachází plno krásných míst, ale mně nejvíce přirostlo k srdci místo na břehu řeky Vltavy. Chodí sem všechny věkové kategorie. Na starém hřišti, na kterém je pár starých a zrezivělých prolézaček, si hraje spousta dětí a jejich rodiče, prarodiče a někdy i starší sourozenci na ně dohlíží z laviček, jež jsou okolo hřiště. Já si nejradši sedávám na houpačku, která už pamatuje alespoň dvě generace, a proto je toto místo plné vzpomínek, krásy a romantiky. Tady se snadno odreaguji, chodím sem na pikniky nebo jen tak si sednout a popřemýšlet, protože je tu nádherný výhled na řeku a je tu spousta stromů, ze kterých se ozývá ptačí zpěv. Ať je zima nebo léto, toto místo ve mně vyvolává velmi hřejivý pocit u srdce a vylepší mi náladu. Má své kouzlo, uklidňuje mne, proto se sem vracím moc ráda.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Luluka, 01.09.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Mé oblíbené místo (3)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­