ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.74
Hodnoceno: 405x Prosím, ohodnoť práci

Mé nejmilejší místo

Mé nejmilejší místo je v Itálii v malém městečku zvaném Arabba. Nachází se v italských dolomitech. Každoročně sem jezdíme na zimní dovolenou, protože tu jsou vynikající svahy na lyžování, krásný hotel, skvělé podmínky pro turistiku a cyklistiku a nakonec samozřejmě také italská kuchyň. Z Prahy je to necelých sedm hodin autem, přejíždí se přes Brenerský průsmyk, který je zajímavý tím, že i kdyby se na jeho rakouské straně čerti ženili, v Itálii je modrá obloha a krásné zářící slunce. Po odbočení z dálnice jedeme nekonečnými serpentýnami, které nás dovedou až do údolí k městečku. Je to typické lyžařské středisko, které lemují vrcholky zasněžených hor. Nachází se zde velice staré domy s italskou módou, pensiony, restaurace, bary, pizzerie, zimní stadion, různé obchůdky, kavárny a kostel. Městečko žije různým nočním životem, ale jen do určité hodiny, protože všichni lyžaři vědí, že nejlepší sníh je brzy po ránu. A ještě se nestalo, aby nás ráno nevzbudilo slunce. Sluníčko nás provází celý týden. Po rychlé snídani a ještě rychlejším převlečení do lyžařského ústrojí máme v Arabbě možnost vyjet na kteroukoliv světovou stranu moderními vleky a celý den brázdit nekonečně dlouhé svahy, aniž bychom musely jet jedinou sjezdovku dvakrát. Mamka říká, že jestli je někde ráj na zemi, tak je to právě tady. Prý zde nabírá energii na celý rok, aby to se mnou a s bráchou vydržela.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Dyndula, 06.10.2003

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Mé nejmilejší místoMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­