ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.70
Hodnoceno: 23x Prosím, ohodnoť práci

Malý zloděj jablíček (popis pracovního postupu)

Když mi bylo asi 9 let, strašně ráda jsem vyráběla a zdobila si pokojíček vším možným, co jsem si sama vyrobila. Byl podzim a já už neměla podle čeho tvořit, protože jsem měla už všechno dávno podle mých předloh vyrobené, a tak jsem přemluvila maminku, aby mi v knihkupectví koupila nějakou knížku s podzimními předlohami. Mamka mi vyhověla, neboť věděla, že mi to udělá velkou radost. Koupila mi knížku, která se jmenovala Veselý podzim. Byla jsem z ní hodně nadšená, a proto jsem neváhala a pustila se do vyrábění. Zaujal mě výrobek, který se jmenoval Malý zloděj jablíček. Nachystala jsem si různě barevný, měkký papír, v knížečce bylo sice napsáno, že si mám nachystat papíry tvrdé, avšak ty jsem doma neměla, proto jsem je nahradila měkkými. Potom jsem si přichystala duhový papír, špejli a černý fix. Podle šablon jsem z papírů vystříhala jednotlivé díly havrana, jablíček a listy. Poté už jsem vystříhané díly jenom slepila k sobě tak, aby havran vypadal jako na obrázku, černým fixem jsem jablíčkům dokreslila mušky, listům žilkování a havranovi obličej, na zadní stranu jsem připevnila špejli a hotového havrana zapíchla do květináče v mém pokojíku. Můj havran nevypadal sice úplně tak jako na obrázku, ale já jsem z něho měla velkou radost a byla jsem šťastná, že jsem si mohla udělat konečně podzimní výzdobu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Moňula, 06.11.2008

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Malý zloděj jablíček (popis pracovního postupu)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­