ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.46
Hodnoceno: 74x Prosím, ohodnoť práci

Křeček Bojovníček

Bojovníček se narodil jako džungarský křeček. Věnovala mi ho kamarádka k svátku. Chůze mého Bojovníčka mi připomíná kutálející se kouli. Oči, které mají červenou barvu, jsou jako dvě kuličky. Zoubky často ohlodávají drátky na kleci.
Takovou stravu, jakou má Bojo, nemá snad nikdo. On totiž sní všechno, co se mu alespoň trochu zdá jedlé. Ze všeho nejradši papá směs pro křečky, zeleninu, ovoce a vařená vajíčka. Někdy mu jídelníček zpestřím vařeným masem, oříšky. Proto ztloustl tak moc, že v porovnání s Myškou, což je náš druhý křeček, je jako brambora!
Pustím-li ho se trochu proběhnout, bez rozmyšlení skáče ze sedačky... Musím ho chytit nebo ho už nikdy nenajdu! Jméno také nedostal jen tak - on totiž se vším bojuje, přetahuje se, kouše.
Můj křeček mi přirostl k srdci hlavně jeko malý kamarád a nevyměnila bych ho za žádného jiného!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: anaj, 25.10.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Křeček BojovníčekMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­