ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.62
Hodnoceno: 21x Prosím, ohodnoť práci

Jak jsme stavěli iglú

- popis pracovní činnosti

V zimě jsme sáňkovali, bobovali a někdy i bruslili. Jednoho dne nás to ale přestalo bavit, a tak jsme si řekli, že postavíme iglú.

Na půdě jsme našli formu a kostky. Vybrali jsme si vhodné místo pro iglú, vzali lopaty i formu a pustili se do díla.

První den jsme umístili do kruhu kostky a vyznačili tím šířku iglú. Druhý den jsme na předešlý den postavené kostky přidali druhou řadu, jíž jsme ovšem posunuli již trochu doprostřed, aby se iglú začalo zužovat. Stejně jsme pokračovali i u další řady.
Třetí den nám raději pomohli dospělí. S nimi jsme se již pustili do vcelku složité stavby čtvrté, páté a šesté řady a poté jsme společně začali zadělávat díry mezi jednotlivými kostkami.
Poslední den jsme dodělávali snad to nejdůležitější - střechu iglú. Jakmile jsme byli s touto činností hotoví, stačilo už jen proříznout správně vchod a bylo hotovo!

V našem iglú je krásné teplo a hlavně dospělí se neprotáhnou vchodem!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Elina, 05.02.2010

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jak jsme stavěli iglúMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­