ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.42
Hodnoceno: 331x Prosím, ohodnoť práci

Hodiny

Popisované hodiny, které visí v mém pokoji nad stolem, jsou nástěnné. Jejich ciferník je bílé barvy a čísla (od jedné do dvanácti) jsou černé, stejně jako i ručičky (hodinová, minutová a vteřinová). Na vteřinové ručičce je zajímavé především to, že nepřeskakuje z jedné vteřiny na druhou, ale neustále je v pohybu. Možná právě toto způsobuje, že se hodiny mírně předbíhají. Kolem ciferníku je vytvořený okraj hodin, který záměrně připomíná okvětní lístky. Tento okraj je žlutý. K jejich chodu je zapotřebí jedné tužkové baterie, která se vkládá do hodin zezadu. Největší zápor, který má popisovaný předmět, je nejspíš to, že baterie potřebná k funkci hodin se rychle vybíjí, a proto se musí často měnit. Ale i přes jejich nedostatky jsem si za řadu let na tyto hodiny zvykla a často se podle nich řídím.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Chucky, 25.03.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
HodinyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­